DOLAR 31,1523 % 0.02
EURO 33,8250 % 0.01
STERLIN 39,5713 % 0.11
FRANG 35,4527 % 0.09
ALTIN 2.033,96 % 0,05
BITCOIN 1.782.110 4.503
Yayınlanma Tarihi :

Körfezin adayı Yılmaz HABERCİ’de

Edremit’in tanınmış işadamlarından Cumhur Yılmaz, Ak Parti’den Balıkesir Milletvekili aday adayı oldu. HABERCİ’yi ziyaret eden Yılmaz, HABERCİ Genel Müdürü Orhan Köken’e hedeflerini anlattı.

Edremit’te uzun yıllar partisinin ilçe başkanlığının çeşitli kademelerinde görev alan deneyimli siyasetçi Cumhur Yılmaz’a aday adaylığı başvurusunun ardından Edremit Körfezinin önemli isimleri destek mesajları yayınladı. Aday adaylığı çalışmalarına hızla start veren Yılmaz İl Başkanlığı ziyaretinin ardından yıllarca görev yaptığı Edremit ilçe başkanlığını ziyaret etti. Burada partililer ile bir araya gelen Milletvekili aday adayı Yılmaz kendisine yöneltilen sorulara açık yüreklilikle cevap verdi.

“BİZ AYAKKABI KUTULARI KAFAMIZA ATILIRKEN DE AK PARTİLİYDİK!”

HABERCİ’yi ziyaret ederek gazetemiz Genel Müdürü Orhan Köken ile görüşen milletvekili aday adayı Yılmaz, “Particiliğin ne denli zor olduğunu en yakınlardan bilen isimlerdenim. Gençlik yıllarımda Balıkesir’de Anavatan Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı görevi ile başladığım siyaset, benim için bir tutkuya dönüşmüştür, ülkemin, ilimin, ilçemin menfaati doğrultusunda bu güne kadar elimden gelen hiç bir fedakarlıktan kaçınmadım, yeri geldi partimiz, ilkelerimiz doğrultusunda ailemizi bile ikinci plana attık, davamızı satmadık! vazgeçmedik! 17/25 Aralık sonrasında sahalardan çekilmedik, yapılan seçimlerde en ön saflarda partimizin bayrağını gururla dalgalandırdık, insanlar kafamıza ayakkabı kutuları atarken de, hırsız diye bağırırken de liderimizin çizdiği yoldan gitmeye devam ettik.

Şükürler olsun ki geldiğimiz bu günlerde yapılan büyük oyunlar ortaya çıkarılmış, darbe şakşakçıları hayal kırıklığına uğramış, paralel devlet hayali kuranlar Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde darma dağın olmuştur. Biz liderimizin hedef koyduğu 2023 Lider Ülke Türkiye sevdası ile göreve talip olduk, amacımız burada bir koltuk kapma telaşı değil ülke sevdası, Balıkesir’in çıkarlarıdır. Bu şartlar altında bir çoğunuzun yakından tanıdığı, her an kapısını çalabileceği, hiç çekinmeden arayabileceği bir kardeşiniz olarak bu göreve talip oldum dedi.

İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ

Aday adaylığı çalışmalarına hızla başlayan Cumhur Yılmaz, temayül yoklaması öncesinde Ak Parti ilçe teşkilatlarında üyeler ile bir araya gelmeye devam ediyor. Ayvalık, Gömeç, Burhaniye ve Havran teşkilatlarını ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi veren Yılmaz’a parti üyeleri büyük ilgi gösterdi.

CUMHUR YILMAZ KİMDİR?

Cumhur Yılmaz, 27.10.1965 Balıkesir, Balya, Ilıca doğumlu olup, ilk-orta lise öğrenimlerini Balikesir’de tamamlamıştır, yükseklisans eğitimi devam etmekte olan Yılmaz, ticarî faaliyetlerinin yanı sıra 1998 yılından bugüne devam etmekte olan Karahallılar ailesinin bir iştiraki olan fiat bayiliğinin Edremit temsilciliğinde şube müdürlüğü görevine devam etmektedir. Aynı  zamanda Edremit Körfez FM, Zafer Gazetesinden oluşan Körfez Medya Grubunun imtiyaz sahipliğini de yapmaktadır. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP