Yayınlanma Tarihi :

MHP iftarına yoğun ilgi

MHP İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz akşam Balkonuk Center’da iftar düzenlendi. İftara İl yöneticileri, teşkilat üyeleri, ilçe başkanları, milletvekili adayları, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sagay, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç ve çok sayıda davetli katıldı

MHP Balıkesir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İftarın ardından MHP İl Başkanı Suat Par, katılımcılara seslendi.

Ramazan ayında Balıkesirli ülküdaşlar ve hemşehrilerle birlikte iftar yapmak istediklerini belirten Par, iftara çok sayıda ülküdaş ve dava arkadaşlarının icabet ettiğini, burada çok güzel bir görüntünün oluştuğunu söyledi.

İftar programının 24 Haziran seçimlerine hazırlık yönünden kendileri için harika bir moral motivasyon olduğunu anlatan Par, “Bu ilk iftarımız. 11 Haziran’da çarşı merkezinde Zağnos Paşa Cami önünde bir iftar daha vereceğiz. O iftara da tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Şehrimiz, ülkemiz ve davamız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Ramazan ayının, seçim atmosferi içerisinde geçtiğini hatırlatan Suat Par, “Hem seçim havasını, hem mübarek Ramazan ayını hep birlikte idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu kalabalık topluluğu görmekten de çok mutluyum. 24 Haziran seçimlerinin ülkemize milletimize ve ülkücü harekete hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu. Cengiz GÜNER

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP