DOLAR27,1479% 0.08
EURO29,0073% 0.11
STERLIN33,2632% -0.3
FRANG29,9750% -0.04
ALTIN1.680,29% 0,34
BITCOIN727.400-0.113

Niyazi Tunç: Yılanlardan, yorulanlardan, dönenlerden olmayacağız

Yayınlanma Tarihi :
Niyazi Tunç: Yılanlardan, yorulanlardan, dönenlerden olmayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı 14. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Kongrede daha önce atama ile göreve gelen Niyazi Tunç, bu kez tek liste ile girdiği seçimle başkan oldu. Tunç, “Bir olacağız, iri olacağız, aşılamaz denilen engelleri aşacağız. Yılanlardan, yorulanlardan, dönenlerden olmayacağız. Ülkemize karşı sorumluluklarımız var” dedi.

MHP Balıkesir kongresi Gala Yaşam ve Aktivite Merkezi’nde yapıldı. Divan Başkanlığını MHP Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın yaptığı kongrede seçime tek aday olarak giren İl Başkanı Niyaz Tunç atama ile geldiği göreve bu kez seçimle geldi.

“MHP Büyük Türkiye Hedefinden Vazgeçmeyecek”

Kongrede partililere seslenen MHP Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP’nin büyük Türkiye hedefinden vazgeçmeden yoluna devam edeceğini söyledi.

Büyükataman, “Gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz. Aramıza fitne tohumları ekmeye devam edenler olacak. Balıkesir zilletin ipleri ile karanlık kuyulara inenlere hadlerini bildirmeye devam edecek. MHP hiçbir zaman ihanete geçit vermeyecek, fitne çarkının dişlerini kıracaktır. Seçimden sonra altılı masanın kavgalarının ortaya çıkması milletin ne kadar doğru karar verdiğini ortaya koymuştur. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak bir çok belediye yönetim krizi yaşıyor. CHP ve HDP başta olmak üzere hizmetten yoksun kalan şehirler millet tarafından kurtarılmalı. Kaybedecek zaman yok. 31 Mart’ta zilletin izini tamamen silmek için çalışmalıyız. Büyük Türk Milleti 14 ve 28 Mayıs’ta verdiği kararın arkasında duracaktır” dedi.

MHP İl kongresine Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili M. Birol Şahin, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Feyyaz Çiftçi, Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ve partililer katıldı.

İşte Yeni Yönetim

Kongrede Niyazi Tunç başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Erdal Çalt, Halil Görmen, Halil Şen, Ceyda Yırcalı, Muharrem Kurtkan, Mehmet Başkurt, İlker Kelemençe, Ersan Özmen, Ahmet Çakır, Kutluhan Çiftçi, Kadir Işıktaş, Ufuk Kuvetli, Adil Filiz, Kağan Fazıl, Nazım Sarıçalı, Keskin Gezen, İrfan Bilgen, Hüseyin Kılıç, Recep Aslan, Nevzat Ertürk, Kazım Gültekin, Osman Köse, Burak  Arslan ve Harun Bozbay.

Disiplin Kurulu: Mesut Sabah, Adnan Demirtaş, Cavit Kocakuşak, Canip Karanalp, Emrah İpek, Sinan Filiz ve Süleyman Baydar.

Bilge Yurdusev 

YORUM YAP