Yayınlanma Tarihi :

Sanayiden başladılar

Ak Parti teşkilatı, milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından seçim startını Küçük Sanayi Sitesi’nden verdi. Madeni Eşya Sanatkarlar Odası’nı ziyaret eden Ak Parti milletvekili adayları tüm sanayi sitesini dolaşarak esnaftan destek istedi.

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, partisinin milletvekili adayları Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Ömer Alan, Osman Bıldır, Zeynep Deniz ve Encan Aydoğdu ile birlikte seçim startını Küçük Sanayi Sitesi’nden verdi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sağay’ın da katıldığı seçim çalışmasında vekil adayları ilk olarak Madeni Eşya Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti.

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, oda başkanı Mehmet Kuşçu’ya seçim çalışmalarına kendilerine her zaman destek olan sanayi esnafı ile başladıklarını söyledi. İlk sıra milletvekili adayı Adil Çelik de; 9 vekil adayı ile birlikte sanayi sitesine yaptıkları ziyaretin önemine dikkat çekti. Çelik, genç işsizliği önlemek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

“TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ OY ALACAĞIZ”

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, 24 Haziran seçimlerinde Balıkesir’de tarihte görülmemiş oy alacaklarını söyledi.

Demiraslan, “Aday listemiz belirlendi startımızı Küçük Sanayi Sitemizden veriyoruz. Durmak yok yola devam diyoruz. Seçim çalışmalarına sanayi esnafımız ile başlıyoruz, bir günü, bir saati bile boş geçirmeyeceğiz. 24 Haziran’da Balıkesir tarihinde görülmemiş bir oy alarak milletvekili adaylarımızı Ankara’ya göndereceğiz.

Çok güzel bir listemiz oluştu. 70 aday adayımız vardı, hepsi bir birinden değerli, 9 arkadaşımız listede yer aldı. Aday adaylarımız ile bundan sonraki süreçte beraber yürüyeceğiz. Mesele koltuk, makam meselesi değil. Mesele vatana, millete, vatandaşa hizmet etmek. Hizmet aşkıyla bu işi yürütüyoruz.

Mevcut milletvekillerinin listede olmaması Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımızın tercihi. Milletvekillerimize emekleri ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 9 milletvekili adayımız ile birlikte tüm sanayi sitesini dolaşıp destek isteyeceğiz. Biz matematik yapmıyoruz, biz işimize bakıyoruz, sefer bizden zafer Allah’tan diyoruz” dedi. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP