Yayınlanma Tarihi :

Yücel Yılmaz: Milletin Verdiği Oy En Doğru Karardır

Yücel Yılmaz: Milletin Verdiği Oy En Doğru Karardır

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, seçim sonuçlarını değerlendirdiği toplantıda, rakibi Ahmet Akın’ı tebrik ederek milletin verdiği oyun en doğru karar olduğunu vurguladı. Yılmaz, kendilerini yenilemeleri gerektiğini belirterek siyasetin insanın yaşam tarzı olduğunu söyledi.

Yılmaz, “Milletimizin verdiği oy en doğru karar. Bizim kendimizi yenilememiz lazım. Bizi seçen de milletimiz. Siyaset insanın yaşam tarzı. Her yıl Ocak ayında stratejik plan yapıyoruz ve yaptırdığımız araştırmalarda halkın memnuniyeti çok yüksekti. Kamuoyu tepki vermek istedi. Biz hiçbir yerde oy almak için yatırım yapmadık. Edremit, İvrindi’de daha çok yatırım yaptık. Kamuoyunun vermek istediği tepkiyi değerlendireceğiz. Devlette devamlılık esastır projeler benimsenirse çalışmalar yapılır. Arıtma ve kavşakların yapılması için 1 yıl bekleyip sonra muhalefete başlayacağız. 11 şirketi kar eden, altyapısı sağlam bir şehir bırakıyoruz” dedi.

Yılmaz, sandığa gitmeyen yüksek orandaki seçmenin, ekonomik nedenlerin sonucun belirlenmesinde etkili olduğunu belirterek, Kılıçdaroğlu’nun yüzde 52 oy aldığı yerde adayının yüzde 50 oy almasının normal olduğunu ifade etti.

Kaynak : Çiğdem Akbay

YORUM YAP