Balkes’de Bulak imzaladı

Yayınlanma Tarihi :
Balkes’de Bulak imzaladı

TFF 1. Lig’te Play-Off mücadelesi veren Balıkesirspor Baltok’un yeni teknik sorumlusu Giray Bulak, dün Ali Hikmet Paşa Tesisleri’nde imza atıp kırmızı-beyazlı ekibe katıldı.

İmza törenine Balıkesirspor Baltok Kulüp Başkanı Remzi Boncuk, yönetim kurulu üyeleri Umut Kırtıl, İrfan Gündoğan ve Giray Bulak’ın teknik heyeti katıldı. Başkan Boncuk, imzalar atıldıktan sonra Giray Bulak ve ekibine başarı diledi.

Kırmızı-beyazlı ekibin yeni teknik patronu Giray Bulak, anlaşmanın Balıkesirspor camiasına hayırlar getirmesini diledi.

Başarılı bir sezon geçireceklerine inandığını ifade eden Bulak, “Balıkesirspor Baltok, Süper Lig’den tanıdığım, bu sezon da TFF 1. Lig’de ilk maçımızı oynadığımız ve analizini derinlemesine yaptığım bir takım. Dolayısıyla hem şehri, hem oyuncuları, hem de kulüp yapısını tanıyorum” dedi.

Balıkesirspor Baltok’un 2 Ocak’ta başlayan Antalya kampında iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini belirten Bulak, “Burak Çalık ve Okan Alkan, yönetim tarafından af edildikten sonra takıma Antalya kampında katıldı. Bu nedenle oluşan sorunları bir haftada atlattık. Sporcularımız büyük bir uyum içinde çalıştı. Ancak Burak ve Okan 2 aylık bir süreci boş geçirdikleri için henüz hazır değiller” dedi.

GİRAY BULAK’IN EKİBİ

Hedeflerinin Süper Lig olduğunun altını çizen Giray Bulak’ın yardımcılıklarını, Zafer Hızarcı, Hasan Terzi, Mustafa Pür, Cem Sinan Aslan ve Mesut Dilsöz yapacak. (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP