Başkan Kafaoğlu, Balkes kampında

Yayınlanma Tarihi :
Başkan Kafaoğlu, Balkes kampında

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Balıkesirspor Baltok takımının Antalya’da devam eden kampını ziyaret etti.

Başkan Kafaoğlu beraberinde Balıkesirspor Baltok Başkanı Remzi Boncuk, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Hocaoğlu, Karesi Belediye Meclis Üyesi Cemal Kocataş ve takım yöneticileri ile birlikte kampı ziyaret etti.

Antrenmanı izleyen Başkan Kafaoğlu, göreve yeni başlayan Teknik Sorumlu Giray Bulak’a hayırlı olsun temennisinde bulundu ve oyunculara başarı diledi.

“SİZLERE GÜVENİYORUZ”

Antrenman sonrasında futbolcularla görüşen Başkan Kafaoğlu “İkinci yarının birinci yarıdan daha iyi geçmesini diliyorum. Yeni hocamız geldi. Türkiye’nin tanıdığı, bildiği, herkesin sevdiği, saydığı hocamızı sizlerle ve Balıkesirspor’la buluşturduk. Hocamızdan ümitliyiz. Balıkesirspor’u daha iyi noktalara getirecektir. Asıl olan futbolcuların hocalarına, yöneticilerine ve bizlere güvenmesidir. Biz sizlere güveniyoruz, her zaman yanındayız. Herkes işini iyi yaparsa başarı öyle gelir. Başkan, yönetici, teknik heyet işini yapacak, futbolcu da sahada işini iyi yapacak. Kendinizi Balıkesirspor’a adanmış hissedeceksiniz. Balıkesirspor bizim markamız. Takım ruhu önemli, bunun içinde birbirinizi sevmeniz lazım, hataları bir kenara bırakacaksınız, fedakarlık yapacaksınız, sevgi, saygı, sabır fedakarlık ve sadakat önemli. Böyle olursa başarı olur. Sizlere yürekten inanıyoruz, başarılar diliyoruz” dedi. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP