Cihat Arslan iddiası

Yayınlanma Tarihi :
Cihat Arslan iddiası

Geçtiğimiz sezondan bu tarafa takımı çalıştıran Can Cangök ile yollarını ayıran Balıkesirspor Baltok’un, 2014-2015 sezonunda da kırmızı-beyazlı takımda teknik sorumlu olarak görev yapan Cihat Arslan’la anlaştığı iddia edildi.

Can Cangök’le yolların ayrılmasının ardından, başlayacak olan kamp dönemi öncesinde vakit kaybetmek istemeyen Balıkesirspor Baltok, teknik sorumlu koltuğunu doldurmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bu çalışmalar esnasında, daha 2014-2015 sezonunda Süper Lig’de mücadele ettiği dönemde Balıkesirspor Baltok’da görev yapan Cihat Arslan’ın ismi ön plana çıktı. Kendisi de Balıkesirli olan ve son olarak Akhisarspor’u çalıştıran Cihat Arslan, o dönemde Süper Lig’de takım çalıştırmak istediğini belirterek, görevden ayrılmıştı.

BAŞKAN BOCUK: SANIRIM BİR KARIŞIKLIK VAR

Diğer taraftan, iddiaların yaygın basına da yansıma üzerine yapılan sosyal medya paylaşımlarının altına yorum yapan Balıkesirspor Baltok Başkanı Remzi Boncuk, “Şu ana kadar kulüp tarafından ilan edilmiş ve açıklama yapılmış yeni bir teknik adam söz konusu değil. Sanırım bir karışıklık var” yazarak, kesinleşmiş bir durum olmadığını belirtti. İrfan DUROĞLU

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR