Gönen pusuda bekliyor

Yayınlanma Tarihi :

Balıkesir Süper Amatör Lig’de üçüncü sırada yer alan Gönen Belediyespor, maç yapmadan 3 puanla tamamlayacağı haftada rakiplerinin alacağı sonuçları merakla bekliyor. Burhaniye Belediyespor yenilgisinin kendilerini üzdüğünü belirten Gönen Belediyespor Teknik Sorumlusu Erol Öztürk, ligin henüz bitmediğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta puan cetvelinin ikinci sırasında gittikleri Burhaniye deplasmanında son dakikalarda yedikleri golle 1-0 mağlup olan Gönen Belediyespor, üçüncü sıraya gerilerken, önemli bir avantaj kaybetti.

Süper Amatör Lig’in 29. haftasındaki rakipleri Marmara Adalar Belediyespor’un ligden çekilmesi nedeniyle haftayı 3 puanla tamamlayacak. Bu anlamda rakiplerine göre avantajlı olan yeşil-beyazlılar, sezon son haftasında ise Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un konuğu olacak.

EROL ÖZTÜRK: ÜZÜNTÜ YAŞADIK

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’la oynayacakları karşılaşmanın hazırlıklarına başladıklarını dile getiren Gönen Belediyespor Teknik Sorumlusu Erol Öztürk, “Geçtiğimiz hafta Burhaniye deplasmanında iyi mücadele ettik. Ancak son dakikada kalemizde gördüğümüz golle mağlup olduk. Önemli bir avantajı kaybetmemin üzüntüsünü yaşadık” dedi.

Her şeye rağmen ligin henüz bitmediğini hatırlatan Erol Öztürk, “Bu haftayı maç yapmadan geçirip, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor müsabakasının hazırlıklarını sürdüreceğiz. Bu arada da rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Son hafta, Balıkesir deplasmanında ligi iyi bir şekilde tamamlamak için mücadele edeceğiz” dedi. İrfan DUROĞLU

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR