Yayınlanma Tarihi :

Öğrencilere masal okudu

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, NEF Anaokulu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrenciler kendilerine masal okuyan başkanı dinlerken mest oldu.

Balıkesir Valiliği tarafından başlatılan BENGİ Projesi kapsamında NEF Anaokulu Müdürü Fatma Altınsoy tarafından ‘Büyüklerimizden Masallar’ etkinliği düzenlendi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, etkinliğe katılarak öğrencilere masal okudu. Çocuklarla minder üzerinde sohbet eden Başkan Avcı, onlara masal kitabı okudu. Masalı dikkatle dinleyen çocuklar Avcı’ya teşekkür etti.

Anaokulu Müdürü Fatma Altınsoy, kendilerine belediye başkanı tarafından masal okunacağını öğrenen çocukların hayal ederek yapmış oldukları resimleri gösterdi. Resimlerden oldukça duygulanan Hasan Avcı da, eğitimcilere ve öğrencilere teşekkür ederken; “Bu çocukların her şeyi doğal. Bu yaştaki çocuklardan bunları görmek güzel. Sizler de eğitimciler olarak çok ulvi bir görev yapıyorsunuz. Sizin nezdinizde tüm eğitimcilerimize ve böyle faydalı bir etkinlikle çocuklarla bizleri bir araya getirdiğiniz için çok teşekkür ederim ” dedi.

Belediye Başkanı Hasan Avcı, etkinlik sonrası anaokulu anı defterine duygu ve düşüncelerini ileten bir mesaj yazdı. İmran YOLAÇ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP