DOLAR28,9762% 0.05
EURO31,8548% 0.21
STERLIN36,8348% 0.23
FRANG33,1915% 0.15
ALTIN1.903,35% 0,10
BITCOIN1.097.5760.173

Andımızı okudular

Yayınlanma Tarihi :

Cumhuriyet Halk Partisi İl örgütünün İl Danışma Kurulu toplantısında, partililer Andımızı okudu.

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Danışma Kurulu toplantısının açılışında saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından “Hep birlikte Andımızı okuyacağız” çağrısı yaptı. Partililer hep birlikte Andımızı okudu.

CHP İl Danışma Kurulu toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Balıkesir Milletvekilleri Fikret Şahin, Ensar Aytekin, CHP’li belediye başkanları, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolu yönetimleri ile eski il ve ilçe başkanları ve partililer katıldı.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmaları sunduğumuz, önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışmaları planladığımız, partili yöneticilerimizin görüş ve önerilerini paylaştığı çok verimli bir toplantı oldu. İktidar hedefine adım adım yaklaşıyoruz. Yapmış olduğumuz saha çalışmalarının değerlendirmesinde partimize halkımız desteğini görmek bizlerin umudunu her geçen gün daha da arttırıyor” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ise; “Danışma Kurulu’nda iktidar yürüyüşümüzde bugüne kadar yaptıklarımızı ve bugünden sonra yapacaklarımızı paylaştık. Toplantımızda emeği geçen başta İl Başkanımız Serkan Sarı’ya, İl Yöneticilerimize ve Partili yoldaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Cengiz GÜNER

 

 

YORUM YAP