DOLAR 31,1462 % 0
EURO 33,8250 % 0
STERLIN 39,5223 % 0.03
FRANG 35,4579 % 0.11
ALTIN 2.032,82 % -0,01
BITCOIN 1.776.978 3.856
Yayınlanma Tarihi :

Bigadiç’te inceleme yaptı

Vali Hasan Şıldak, ilçe gezilerine Bigadiç ile devam etti. Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın’dan ilçe hakkında brifing alan Vali Şıldak, kamu kurumlarının yöneticileri ile değerlendirme toplantısı yaptı.

İlçeleri tanımak ve çalışmaları yerinde incelemek için ziyaretlerine devam eden Vali Hasan Şıldak Bigadiç’te incelemelerde bulundu. Kaymakamlık ziyareti ile başlayan programda, beraberinde İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tarık Hekimoğlu’nun da bulunduğu Vali Şıldak’ı, Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Kaymakam adayı Ali Buzkaya, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Durukan ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Bulut Doğan karşıladı.

Kaymakamlık ziyaretinde personel ile tanışan Vali Şıldak, ziyaret programı kapsamında Kaymakam Aydın’dan ilçe ile ilgili bilgi aldı. İlçe kurum yöneticileri ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali Hasan Şıldak çalışmalarla ilgili bilgi alarak personele çalışmalarında başarılar diledi. Esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Vali Şıldak, pandemi tedbirlerine dikkat çekerek, hayırlı kazançlar diledi, vatandaşlarla sohbet etti. (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP