DOLAR28,9301% 0.01
EURO31,2284% 0.22
STERLIN36,3634% 0.03
FRANG33,0892% 0.11
ALTIN1.885,70% 0,10
BITCOIN1.275.6970.222

Birleşik Kamu-İş’te görev değişimi

Yayınlanma Tarihi :

Birleşik Kamu-İş İl Başkanı Mustafa Demiralp’in görev süresinin tamamlanması üzerine toplanan Temsilciler Kurulu yeni il başkanını seçti.

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonuna bağlı Eğitim-İş Sendikası temsilcileri Kemal Şeker ve Ahmet Işık, Tüm Yerel-Sen temsilcileri Gönenç Olgun ve Engin Keskin, Genel Sağlık-İş temsilcisi Dr. Hüseyin Gündoğdu’dan oluşan Balıkesir İl Temsilciler Kurulu; Birleşik Kamu İş İl Başkanlığı görevine Dr. Hüseyin Gündoğdu’yu seçti.

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Balıkesir İl Başkanlığına seçilen Dr. Hüseyin Gündoğdu, “Başta Balıkesir’deki kamu çalışanları olmak üzere, tüm emekçi kamu çalışanlarının özlük haklarının korunması ve geliştirilmesi için bir arada olacağız. Maddi ve manevi kayıplarımızın biran önce mevcut iktidar tarafından karşılanmasını bekliyoruz. Israrla ve kararlılıkla beklentilerimizin karşılanmasının takipçisi olduğumuzu duyururuz. Ülkemizi ve dünyayı son derece olumsuz etkileyen Corona salgını, kamu çalışanlarının da ekonomik, sosyal hayatlarını ve örgütlenme çalışmalarımızı sekteye uğratmıştır. Ancak unutmayınız ki her gecenin sonu aydınlıktır. Hepinize sağlık, huzur, mutluluk, hoşgörü, adalet ve iş barışı getirecek günler diliyorum” dedi. Cengiz GÜNER

YORUM YAP