DOLAR27,3861% 0.25
EURO29,0664% -0.07
STERLIN33,4657% 0.04
FRANG29,9498% 0.01
ALTIN1.627,65% -0,90
BITCOIN750.4070.691

TEMAD’da Özdem yeniden aday

Yayınlanma Tarihi :

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Balıkesir İl Başkanı Salim Özdem, 3 Temmuz’da yapılacak olan genel kurulda aday olduğunu açıkladı.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Balıkesir şubesinin 3 Temmuz’da yapılacak genel kurulunda Yaşar Ateş‘in ardından Başkan Salim Özden’de adaylığını açıkladı.

2014 yılından bu yana TEMAD Balıkesir İl Başkanı olarak görev yaptığını kaydeden Salim Özdem, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda üyelerin sorunlarını çözmek için çaba sarf ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini söyledi. Özdem, tüm üyeleri Kurtdereli Spor Salonu’nda gerçekleşecek kongreye davet etti.

Görev süresince TEMAD Balıkesir İl Başkanlığı binasının fiziki gelişimi, mevcut üye sayısının artırılması konularında aşama kaydettiklerini dile getiren Salim Özdem, “TEMAD camiası olarak emekli astsubayların özlük hakları ile beklentilerinin karşılanması konusunda ilgili makamlarla olan istişarelerimizi daha da güçlendirerek, başkanlığım döneminde yaptıklarımızın gelişmesinde ekip olarak, gayretlerimize devam edeceğiz” dedi.

Amaçlarının Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılapları ile çizdiği yoldan yürüyerek, üyelerin sorunlarına çözüm üretmek olduğunu belirten Özdem, “Emekli astsubayların, ailelerin ve toplumun gelenek, görenek, örf ve adetleri ile insan haklarına saygılı davranarak, öncelikle mesleki sorunlarımızın çözümüne katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu çalışmalar ışığında üyelerimizin her alanda çağdaş dünya içindeki yerini almasını sağlayabilmek için her türlü çalışmayı yapıp, yapanları da destekliyoruz. TEMAD Genel Merkezi ile aynı anlayış içindeyiz. Bayrağına, vatanın bölünmez bütünlüğüne, milli değerlerimize saygılı yönetim anlayışıyla özlük haklarımızın takipçisi tüm astsubaylar olarak, birlikte daha da güçlü bir aile yapısını sağlayabilmek için destek bekliyoruz” dedi. Mustafa ATİK

YORUM YAP