Yayınlanma Tarihi :

Kafaoğlu’ndan sessizlik daveti

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bugün gerçekleştirilecek olan LGS öncesinde yazılı bir açıklama yaparak, bütün vatandaşları 09:30-10:45 ve 11.30 -12:45 saatleri arasında sessiz olmaya davet eti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bugün gerçekleştirilecek olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) için başta sürücüler olmak üzere tüm vatandaşlara korna çalmayın uyarısında bulundu. Kafaoğlu, “Balıkesirli hemşehrilerimden LGS süresince sessizliğe bürünmelerini rica ediyorum.

Zira geleceğimizin teminatı olan yavrularımız, bugün geleceklerini şekillendirecek sınavda ter dökecek. Özellikle sürücülerimizden 09:30-10:45 ve 11.30-12:45  saatleri arasında korna çalmamaları, yüksek sesli müzik açarak seyahat etmemeleri konusunda hassasiyet göstermelerini istiyorum.

Bir çağrım da siyasi partilerimize olacak. Malum olduğu üzere ülkemiz 24 Haziran’da seçime gidiyor. Siyasi partilerimiz de bu doğrultuda ilimiz genelindeki propaganda faaliyetlerini sürdürüyor. Siyasi partilerimizin de LGS süresince sesli propaganda yapmayacaklarına olan inancım tamdır.

Yavrularımızın mutluluğu hepimizin mutluluğudur. Bu duygularla, sınava girecek olan bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum. Velilerimiz de şunu unutmasınlar ki; hiçbir şey evlatlarımızın sağlığından ve mutluluğundan daha önemli değildir.” Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP