Yayınlanma Tarihi :

4as’ın 10. şubesi Çevreyolu’nda

Balıkesir’de Kula, Karahallılar ve Çakar Ailelerin ortaklığında 10’ncu yılını kutlayan 4as marketler zinciri yer değişikliği yaptığı 10. Şubesini Toygar Mahallesi 241. Sokak No: 14’de açtı. Açılış kurdelasını Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 4as A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Kula birlikte kesti.

Balıkesir’de üretilen yerli ürünlere raflarında daha çok yer veren marketler zinciri 4as, 10 yılında yer değişikliği yaptığı 10. şubesini Toygar Mahallesi 241. Sokak No: 14’de açtı. Açılış kurdelasını 4as A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Kula ile birlikte kesen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz marketi gezerek ürünler hakkında bilgi aldı ilk alışverişi yaptı.

4as A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Kula, “10. yılımızda yer değişikliği yaptığımız 10 şubemizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sektör büyüyor biz de Balıkesir halkına Balıkesir’de üretilen ürünleri öne çıkararak sunuyoruz. Özellikle şarküterideki tüm ürünler, sebze meyve gibi ürünleri, süt, yağı yerel ürünler olarak sunuyoruz. Ulusal firmaların hiç biri Balıkesir’den ekmeğin dışında hiçbir ürünü tedarik etmiyor. Doğru ve sağlam adımlarla Balıkesirliler ile birlikte büyümek. Amacımız çok şube açmak değil verimli ve doğru  noktalara şube açmak” dedi.

“BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Ulusal zincirlerde yöneticilik yaptıktan sonra 4as A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Bedri Uras da yerel marketlerin önemine dikkat çekti. Uras, “10. yılımızda 10. şubemiz ile vatandaşlarımızla  buluşuyoruz.  Büyümeye devam edeceğiz, sağlıklı, verimli, istihdam yaratarak ve müşterilerimize faydalı olarak , farkındalık yaratarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP