DOLAR28,9762% 0.05
EURO31,8548% 0.21
STERLIN36,8348% 0.23
FRANG33,1915% 0.15
ALTIN1.903,35% 0,10
BITCOIN1.097.5760.173

Ak Parti MKYK Üyesi Belgin Uygur, teşkilatı dinliyor

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Balıkesir Milletvekili MKYK Üyesi Belgin Uygur, Karesi ve Altıeylül İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

MKYK Üyesi seçildikten sonra Balıkesir’de teşkilatları ziyaret eden Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, ilk olarak Karesi İlçe Başkanlığına gitti. Uygur, Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Kadın Kolları Başkanı Ayfer Özsoy, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldız, İlçe Yönetimi ve önceki dönem Kadın Kolları Başkanları Hülya Kamçı, İlknur İnan, Nilgün Baysal ile bir araya geldi.

Uygur, “Bugün Ak Parti Karesi İlçe Başkanlığımıza yapmış olduğum ziyarette, Belediye Başkanımız ve ilçe yönetimimizle birlikte istişarede bulunduk. 7. Olağan Büyük Kongremizi de gerçekleştirerek, tüm teşkilatlarımızda ve Genel Merkezimizde yenilenme sürecimizi tamamladık. Birlik ve beraberlik içerisinde hiç durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Büyük ve güçlü Türkiye’yi milletimizden aldığımız destekle hep birlikte inşa edeceğiz. Burada özellikle geçmiş dönemde kadın kolları başkanlığı yapmış, partimize emeği geçmiş dava arkadaşlarımız ile bir araya gelmekten memnuniyet duydum. Teşkilatlarımızdaki bu birlik beraberlik, kardeşlik manzarası partimizin davasındaki kararlılığını göstermektedir” dedi.

Uygur, Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Ömer Munis, Kadın Kolları Başkanı Süreyya Septel, Gençlik Kolları Başkanı Aykut Yüksel ve İlçe Yönetimi ile bir araya geldi.

Uygur; “Bugün Altıeylül Teşkilatımız ile hasbihal ederek, önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmaları değerlendirdik. Bizler bu kutlu yola çıkarken, her adımımızı hasbi niyetlerle attık, milletimizin duasını aldık, gönlünü kazandık. Aynı istikamette teşkilatımızın tüm kademeleriyle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Altıeylül İlçe yönetimimiz, Kadın ve Gençlik kollarımız da ilçemizde gayretli çalışmalarına devam ediyor. Değerli teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi. Çiğdem AKBAY

YORUM YAP