DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.119.5891.319

‘Bakkal Amca’ makama çıktı

Yayınlanma Tarihi :

 

Balıkesir Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Hasan Yançıl ve yönetim kurulu üyeleri, genel kurul sürecini tamamlamasının ardından Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti.

Vali Yazıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Hasan Yançıl ve ekibine hayırlı olsun diyerek başarılar diledi. Ziyarette oda faaliyetleri, odanın talep ve sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

“HER ZAMAN ESNAFIN YANINDAYIZ”

Vali Yazıcı, esnafların sorunlarını çok önemsediğini, çözümü konusunda her zaman esnafın yanında yer aldığını, esnaf kültürü ağırlıklı olan Balıkesir’in ekonomide, tarımda, turizmde çok iddialı bir konumda olduğunu belirtti.

“VAZİFE OLARAK KABUL EDİYORUM”

Vatandaşlarla ve esnafla kucaklaşmanın ve onların sorunlarını dinlemenin kendilerini asla yormayacağını ifade eden Yazıcı, “Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek amacıyla bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Devlet olarak halkımızın yanındayız. Görevimiz halkımıza hizmet. Esnaflarımızı gezerek tanışma fırsatı bulduk. Bundan sonraki günlerde de vatandaşların içerisinde olmaya devam ederek, sorunlarını yerinde görüp, incelemeyi vazife olarak kabul ediyorum. Tüm esnafımız bizim için değerlidir. Esnaflarımızın hepsine hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum” dedi. Orhan KÖKEN

YORUM YAP