Yayınlanma Tarihi :

BASİAD, Eğinlioğlu’nu kutladı

Balıkesir Sanayi Odası seçimlerinde Hasan Ali Eğinlioğlu’nun karşısına Selçuk Savaş’ı çıkartan BASİAD yönetimi, 17-0 kaybettikleri seçimin ardından yaptığı açıklamada başkanlığa seçilen Eğinlioğlu’nu kutladı, “katkı vermeye hazırız” dedi.

Balıkesir Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD), Balıkesir Sanayi Odası (BSO) seçimlerinde destekledikleri aday Selçuk Savaş’ın seçimi kaybetmesinin ardından yazılı açıklama yaparak kazanan Hasan Ali Eğinlioğlu’nu tebrik etti. BASİAD Başkan Yardımcısı Ümit Baysal, “Demokrasinin en temel değeri çoğulculuktur. BASİAD demokrasiye olan inancı ve üzerinde uzun süre ciddi bir şekilde çalışarak oluşturduğu projeler ile Balıkesir ekonomisine katkı verme düşüncesi ile Balıkesir Sanayi Odası seçimlerine en doğal hakkı olan seçme-seçilme ilkesi doğrultusunda aday olmuştur.

Adaylık süresi ile birlikte Balıkesir Sanayi Odası seçimleri farklı bir hal almış, demokrasi şöleni ve seçimlerin nasıl bir centilmenlik hali ile gerçekleştirilmesi gerektiğine örnek olacak bir olgunlukta sonuçlanmıştır. Dün olduğu gibi bugünde BASİAD olarak Balıkesir iş dünyasına katkı vermeye her daim hazırız. Balıkesir’in her hangi bir kurumundan tarafımıza gelen destek çağrısına her zaman olumlu cevap vereceğiz. Balıkesir Sanayi Odası seçimlerini kazanan Hasan Ali Eğinlioğlu ve ekibini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz” dedi. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP