Yayınlanma Tarihi :

Başkanlar buluştu

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, ilçe pazarının kurulduğu Perşembe günleri vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını dinliyor. Belediye Başkanı Cankul, pazar alanında bu hafta belediye eski başkanlarından Kemal Barak’ı konuk etti.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, ilçede Perşembe günleri kurulan pazar yerinde vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm üretmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Cankul, pazar alanında bu hafta belediye eski başkanlarından Kemal Barak’ı konuk etti. Barak, Belediye Başkanı İsmail Cankul ile sohbet etti, ilçeye kazandırılan yatırımlar için teşekkür etti. Belediye eski başkanı Barak, “Vefalı yurdun vefalı başkanı İsmail Cankul’a ilçeye eğitimden spora, kültür hizmetlerden alt yapıya kadar yaptığı yatırmalardan dolayı teşekkür ederim. İlçeye hizmet etmek için gecesini gündüze katmıştır. Şimdi ise ilçeye doğalgazın gelmesi an meselesi doğal gazın gelmesiyle ilçede hava kirliği sona erecek. Kendisine çalışmalarında başarılar dilerken, her zaman yanındayım” dedi. Muzaffer KARAKOYUN

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP