Yayınlanma Tarihi :

BAYMOB kan verdi

BAYMOB fabrikası çalışanları sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır’ diyerek kan bağışı gerçekleştirdi.

Balıkesir BAYMOB çalışanları Kızılay’a kan bağışında bulundu. İşyeri sahibi Metin Baykan başta olmak üzere Organize Sanayi Bölgesi ve Ağır Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrika çalışanları ile mağaza çalışanları kan bağışında bulundu.

BAYMOB Mobilya sosyal sorumluluk gereği önemli bir farkındalık yarattı. ‘Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır’ sloganını önemseyen firma yaptığı kan bağışı ile hastalara umut oldu. Kızılay yetkilileri fabrikada gün boyu kan bağışı aldı.

BAYMOB Mobilya Sahibi Metin Baykan, “Fabrika olarak sosyal farkındalıklara önem veriyoruz. Kan bağışı da çok önemli. Çünkü kanın sürekliliği var ve hastalara hep gerekli. Bundan yola çıkarak kan bağışında bulunduk. Kan bağışıyla birlikte topluma da örnek olarak, farkındalık yaratmak istedik. Kanın önemini iyi biliyoruz. Kan her zaman lazım olabilir. Fabrika çalışanlarımız da duyarlılığa önem veriyorlar. Fabrika olarak kan bağışının yanı sıra farklı sosyal çalışmalar da gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı olan tüm bireylerin kan bağışında bulunmasını istiyoruz. Bu kapsamda Kızılay Kan Merkezi Balıkesir Şubesi doktor, hemşire ve personellerine de özverilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. İmran YOLAÇ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP