Yayınlanma Tarihi :

Çocukların Enerjisiyle Neşeleniyor

Balıkesir’in Karesi ilçesinde bulunan Çiğdem Batubey Ortaokulu, okulların tatil olmasına rağmen çocukların neşesiyle dolup taşıyor.

Çocukların Enerjisiyle Neşeleniyor

Balıkesir’in Karesi ilçesinde bulunan Çiğdem Batubey Ortaokulu, okulların tatil olmasına rağmen çocukların neşesiyle dolup taşıyor. Okul kapalı olmasına rağmen, çocuklar okul bahçesini en sevdikleri oyunlar için bir buluşma noktası olarak kullanıyorlar.

Futbol sahasında top koşturan çocuklar, keyifli vakit geçirmenin tadını çıkarırken, diğerleri ise geniş alanda paten kayarak ve sosyal aktivitelerle vakitlerini değerlendiriyorlar. Okulun sessiz koridorları yerine bahçenin canlılığına şahit olanlar, çocukların neşeli seslerinden ve enerjisinden mutluluk duyuyorlar.

Tatil döneminde bile okul bahçesinin böylesine canlı olması, çocukların bir araya gelip aktif bir şekilde vakit geçirmelerini sağlıyor ve çevredeki insanların da yüzlerinde tebessümlere sebep oluyor. Çiğdem Batubey Ortaokulu bahçesi, sadece bir okul bahçesi değil, aynı zamanda çocukların dostluklarını pekiştirdikleri ve sağlıklı bir şekilde zaman geçirdikleri bir ortam olarak anlam kazanıyor.

Bu anlamlı ve neşeli görüntüler, tatil dönemlerinde bile okulun önemli bir sosyal merkez olduğunu gösterirken, çocukların enerjisini ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmeye devam ediyor.

Kaynak : Çiğdem Akbay

YORUM YAP