DOLAR28,9301% 0.01
EURO31,2284% 0.22
STERLIN36,3634% 0.03
FRANG33,0892% 0.11
ALTIN1.885,70% 0,10
BITCOIN1.275.6970.222

DEVA’dan istifa açıklaması: Takdiri kamuoyuna bırakıyoruz

Yayınlanma Tarihi :
DEVA’dan istifa açıklaması: Takdiri kamuoyuna bırakıyoruz

DEVA Partisi İl teşkilatından partide yaşanan istifalarla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, “İktidar partisinden istifa eden belediye meclis üyesinin, ışığı görerek dahil olduğu partimizde planladığı ve öngördüğü ortamı bulamaması ve hoş olmayan sözler sarf ettiği eski partisine dönerek sanki hiçbir şey olmamış gibi parti yöneticileri ile sarmaş dolaş basına verdikleri fotoğrafları kamuoyunun taktirlerine bırakıyoruz” denildi.

DEVA Partisi İl teşkilatından partide yaşanan istifalarla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Mensubu bulunduğu iktidar partisinden istifa ederken; ‘Partimizin icraat makamlarına bir şekilde nüfuz etmiş kişiler, bu davanın gerçek neferlerini ikinci plana atmaya, hatta baskı kurarak itibarsızlaştırmaya çalışmıştır. Geldiğimiz bu son süreçte gördüğümüz usulsüzlükler, yapılan yanlışlar, haksızlıklar ve benzeri olaylar, şahsımı ve benim gibi düşünen arkadaşlarımı hizmet üretemez hale getirmiştir. Ülkemize olan hizmet aşkımız bu ve benzeri olaylar yüzünden, buna sebep olan kişiler yüzünden asla ve asla bitmeyecektir’ diyerek, demeç veren belediye meclis üyesinin ışığı görerek dahil olduğu partimizde planladığı ve öngördüğü ortamı bulamaması ve hoş olmayan sözler sarf ettiği eski partisine dönerek sanki hiçbir şey olmamış gibi parti yöneticileri ile sarmaş dolaş  basına verdikleri fotoğrafları kamuoyunun taktirlerine bırakıyoruz. Yorum çok değerli kamuoyunundur.

DEVA Partisi Balıkesir İl teşkilatları olarak İl Başkanımız Kemal Aydemir’in liderliğinde çalışmalarımıza devam ettiğimizi, popülist politikalardan uzak duracağımızı, polemiklerin içerisinde yer almayacağımızı, tarafımızın vatandaştan yana olduğunu ve bu doğrultuda kamuoyuna  faydalı olacak  plan ve projelerimizi sürdüreceğimizi belirtmek isteriz.” Mahmut ACARÖZ

YORUM YAP