DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.119.5891.319

Edremit daha güvenli olacak

Yayınlanma Tarihi :

Edremit’te ‘Kent Güvenlik Yönetim Sistemi’ için protokol imzalandı. Edremit Belediyesi ile İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle ilçe genelindeki ‘Kent Güvenlik Yönetim Sistemi’ güçlendirilecek. Kaymakam Sırmalı ve Başkan Saka’nın imzaladığı protokolle sisteme 30 yeni kamera ilave edilecek.

Edremit Belediyesi ile Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında ‘Kent Güvenliği Yönetim Sistemi’ oluşturulması hakkında protokol imzalandı. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Tolga Alpay’ın imzaladığı protokolle Edremit Belediyesi tarafından Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 9 yeni noktaya 16 kamera ve mevcut sisteme ilave olarak 14 kamera konularak İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edilecek. Çalışmalar Edremit Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından Haziran ayına kadar tamamlanarak Emniyete devri yapılacak.

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit’in güvenli ve huzurlu bir kent olması için tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte hareket ettiklerini belirterek, “Gerek polisimiz olsun, gerek jandarmamız olsun tüm güvenlik güçlerimiz vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için canla başla çalışıyor. Edremit Belediyemiz ve İlçe Emniyet Müdürlüğümüz arasında imzaladığımız protokol ile ilçemizdeki Kent Güvenlik Yönetim Sistemimiz daha güçlü hale gelecek. Suçluların yakalanmasında ve olumsuz durumlara karşı güvenlik birimlerimize kolaylıklar sağlayacak. Bu konuda katkı sunan emeği geçen tüm kurumlarımıza teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da; Edremit’in mutlu, huzurlu insanlar kenti olması için çalıştıklarını ifade etti. “Kaymakamlık makamı başta olmak üzere emniyet ve jandarmamız ile uyum ve işbirliği içerisinde hareket ediyoruz. Belediye olarak Edremit’in güvenliği için önemli gördüğümüz böyle bir projeye destek vermekten mutluluk duyuyoruz. 2017 yılında da 43 yeni kamera kurulumunu sağlayarak Jandarma Komutanlığımıza teslim ettik. İnşallah Haziran ayına kadar yaklaşık 30 yeni kameranın kurulumunu yapıp İlçe Emniyet Müdürlüğümüze teslim edeceğiz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

YORUM YAP