DOLAR 31,3677 % 0.42
EURO 34,0595 % 0.51
STERLIN 39,7661 % 0.47
FRANG 35,5200 % 0.53
ALTIN 2.100,98 % 2,34
BITCOIN 1.952.638 0.489
Yayınlanma Tarihi :

EMARÇEB bilgilendiriyor

EMARÇEB bilgilendiriyor

Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği, 2023 yılı eğitim programlarına Bolu Abant’ta birlik başkanlığı görevini yürüten Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın başkanlığında yapılan toplantıyla başladı.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın başkanlığını yürüttüğü merkezi Edremit’te bulunan Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği (EMARÇEB) 2023 yılı eğitim programları başladı. İlk olarak ‘4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ve Doğrudan Temin Eğitim Programı’ gerçekleştirildi.

EMARÇEB tarafından düzenlenen ‘4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ve Doğrudan Temin Eğitim Programı’ iki bölüm halinde Bolu’nun Abant ilçesinde gerçekleştirildi.

ARSLAN, ÖZCAN’I BİRLİĞE DAVET ETTİ

Eğitim Programının açılış konuşmasını yapan Birlik Başkanı olan Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, üye belediyelerle birlikte ve güçlü olmaktan mutluluk duyduğunu, bundan sonrada eğitim hizmeti vermeye devam edeceklerini belirterek, programa misafir olarak katılan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı birliğe katılması için davet etti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise; böyle aktif olarak çalışmalar yürüten bir birliğin üyesi olmaktan mutluluk duyacağını belirterek, Bolu’da gerçekleştirdikleri kooperatif çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

UZMANLAR BİLGİLENDİRDİ

Birlik Başkanı Selman Hasan Arslan, birlik üyesi Belediye Başkanları, üye belediyelerin Mali ve Destek Hizmetler Birimlerinin çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen eğitimde ilk olarak TBB Belediye Akademisi Öğretim Üyesi Gülsüm Gülnaz Gültekin ‘Stratejik İletişim Becerileri’ konusu anlatıldı.

Kamu İhale Kanunu Uzmanı Sultan İlhan tarafından da ‘4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ve Doğrudan Temin’ konusu anlatıldı. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP