Yayınlanma Tarihi :

Koltuğu çocuklara bıraktı

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ kutlamaları kapsamında İl Mill Eğitim Müdürlüğü makamını gelecekteki temsilcileri Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri Öykü Erva Demir, Ömer Kerim Akan ve Azra Deniz Gökkurt’a bıraktı.

Minik ziyaretçilerini kapıda karşılayan İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, çocukların kendisine verdikleri çiçeği kabul ederek idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Karesi Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Elvan Yıldırım, öğretmen Serap Duman, öğrenciler Öykü Erva Demir, Ömer Kerim Akan ve Azra Deniz Gökkurt’u makamında kabul ederek çocuklarla bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamını temsili olarak çocuklara devretti.

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, “Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98’nci yıldönümünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyorum. Dünyada çocuklara bayram armağan eden tek ulusuz. Bugün, bizim için çok kıymetli olan çocuklarımızın bayramı. Maalesef dünyada birçok çocuk sizin kadar şanslı değil. Sizler çok şanlısınız. Bu vesile ile bize bu anlamlı günü hediye eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP