DOLAR 31,1523 % 0.02
EURO 33,8250 % 0.01
STERLIN 39,5713 % 0.11
FRANG 35,4527 % 0.09
ALTIN 2.033,96 % 0,05
BITCOIN 1.782.110 4.503
Yayınlanma Tarihi :

Kula Ailesi: Yalanlara seçimden sonra cevap vereceğiz

Kula Şirketler Grubu’ndan yapılan yazılı açıklamada bir süredir haklarında sürdürülmekte olan yalan ve iftiralar hakkında gerekli açıklamaları oda seçimlerinden sonra yapacakları bildirildi. Açıklamada “Demokratik yarış içerisinde geçen oda seçimleri sürecinde polemik yaratmamak adına bu açıklamalarımızı seçimlerin ardından yapacağız” denildi.

Kula Şirketler Grubu’ndan yapılan açıklamada, haklarında bir süredir devam eden yalan ve iftiralar hakkında gerekli açıklamaları oda seçimlerinden sonra yapacakları  bildirildi.

Kula ailesi adına yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Ticari faaliyetleriyle 1932’den beri tam 86 yıldır Balıkesir Ticaret Odası’na kayıtlı Kula Şirketler Grubu olarak; ülkemizde milli birlik ve beraberliğin her zaman gönüllüsü ve de destekçisiyiz.

Afrin Zeytindalı Harekatında kahraman ordumuzun başarıyla beraber tek yürek olmamız gereken şu günlerde, Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi birlik ve beraberliğin önemine, yerli ve milli olanın elini taşın altına koyması gerektiğine gönülden katılıyoruz.

Kula Şirketler Grubu olarak her zaman devletimizin yanında olduk. Gerek ülkemize açıktan bir emperyalist saldırı olan 15 Temmuz’da gerekse hain bölücü örgüt PKK ile mücadelede her zaman devletimizin yanında, üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirdik, getirmeye de hazırız. Türkiye’nin bağımsız olmak için attığı adımlar sürdükçe, milli ve büyüyen ekonomimize yönelik adımlar atıldıkça ülkemize yönelik bu saldırılar da sürecektir. Ancak Türk Milleti ve onun bir ferdi olan bizler milli birlik ve beraberliğimize katkısı olacak tüm hizmetlere içtenlikle, istek ve azimle talip olduğumuzun bilinmesini isteriz.

“SEÇİMLERDEN SONRA AÇIKLAMA YAPACAĞIZ”

Ülkemizin içinde olduğu bu hassas ortamda, önce ülkemiz, önce vatanımız, önce şehrimiz ilkesi ile bir süredir hakkımızda sürdürülmekte olan yalan ve iftiralar hakkında gerekli açıklamaları oda seçimlerinden sonra yapacağımızı duyururuz. Demokratik yarış içerisinde geçen oda seçimleri sürecinde polemik yaratmamak adına bu açıklamalarımızı seçimlerin ardından yapacağız. Oda seçimlerimizin kentimiz demokrasisine, iş dünyasına hayırlı olmasını diler, tekrar Afrin’de devam eden operasyonda kahraman ordumuza başarı, şehit düşen kahraman askerlerimize başsağlığı dileriz.” (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP