DOLAR27,3861% 0.25
EURO29,0664% -0.07
STERLIN33,4657% 0.04
FRANG29,9498% 0.01
ALTIN1.627,65% -0,90
BITCOIN751.6870.872

Sağlığa hayırsever desteği

Yayınlanma Tarihi :

Sağlık alanında her geçen gün gelişen ve büyüyen Balıkesir’e yeni yatırımlar kazandırılmaya devam ediyor. Hayırsever Serkan Topluoğlu tarafından Edremit’in Güre Mahallesine Aile Sağlığı Merkezi kazandırılacak. Hayırsever Serkan Topluoğlu tarafından yaptırılacak Aile Sağlığı Merkezi protokolü, valilikte düzenlenen törenle imzalandı. Edremit Güre Mahallesine 600 metrekare alana 2 Aile Hekimliği Birimi yaptırılacak.

Hayırsever Serkan Topluoğlu, Balıkesir’e sağlık alanında katkı sağlıyor olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını belirtti.

BALIKESİR’E YENİ BİR YATIRIM DAHA

Vali Ersin Yazıcı ise, devlet ile millet birlikteliğine dikkat çekti. Vali Yazıcı, yapacakları yardım nedeniyle hayırsever iş adamı Serkan Topluoğlu’na teşekkür ederek, “Bugün sağlık alanında önemli bir ihtiyacımızı gidermek için protokol imzalıyoruz. Balıkesir’i sağlık alanında da en iyi noktalara getirmiş olacağız. Bu hizmet vatandaşlarımıza büyük fayda sağlayacak bir hizmet olacak. Balıkesir, hayırseverliği ile de öne çıkmış olan bir il. Bu anlamda başta eğitim olmak üzere, sağlık ve diğer sosyal konularda çok güzel destekler var. Biz bu destekler için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah yardımlarınızı kabul etsin. Topluoğlu ailesinin kazançlarının bereketli olmasını diliyor, yaptıracakları Sağlık Merkezinin Balıkesir’imize, Edremit’e hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

PROTOKOL İÇİN İMZALAR ATILDI

Aile Sağlığı Merkezi protokolü Vali Ersin Yazıcı, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Necati Kelemençe ve hayırsever Serkan Topluoğlu arasında imzalandı. İmzalanan protokol sonrasında inşaatın hemen başlayacağı ve en kısa zamanda tamamlanarak hizmete gireceği bildirildi. Çiğdem AKBAY

YORUM YAP