DOLAR 31,1462 % 0
EURO 33,8250 % 0
STERLIN 39,5223 % 0.03
FRANG 35,4579 % 0.11
ALTIN 2.032,82 % -0,01
BITCOIN 1.776.978 3.856
Yayınlanma Tarihi :

Tayfun Canlı’ya Batı Trakya’dan ziyaret

Tayfun Canlı’ya Batı Trakya’dan ziyaret

Yunanistan’da Batı Trakya Türklerinin efsane lideri Dr. Sadık Ahmet’in oğlu Levent Sadık Ahmet, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’yı ziyaret etti.

Batı Trakya’da Türk azınlığının demokratik hakları için yıllarca mücadele veren, Dostluk Eşitlik Partisi Kurucusu ve Rodop eski Bağımsız Milletvekili rahmetli Dr. Sadık Ahmet’in oğlu, DCT Trading Yönetim Kurulu Başkanı Levent Sadık Ahmet, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’yı ziyaret etti.

Canlı’ya görevinde başarılar dileyen Ahmet, “Tanıştığımız ilk gün aldığım pozitif enerji ile iyi ve güzel yerlerde görev alacağını emindim. Rahmetli babam Dr. Sadık Ahmet’in de hayali başarılı gençlerin önünü açmaktı. Başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum. Yolun açık olsun kardeşim” dedi.

Başkan Yardımcısı Canlı, ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, “Ziyaretinden ve şahsıma yönelik övgü dolu sözlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Batı Trakya’daki soydaşlarımızın her zaman yanında olan ve yüreğindeki Türkiye sevgisini bayrak gibi üstünde taşıyan Levent Sadık Ahmet’e, gösterdiği teveccüh ve güzel dilekleri her zaman yüreğimin en derin köşesinde yer alacaktır” dedi. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP