DOLAR 31,1462 % 0
EURO 33,8250 % 0
STERLIN 39,5223 % 0.03
FRANG 35,4579 % 0.11
ALTIN 2.032,82 % -0,01
BITCOIN 1.776.978 3.856
Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

DERS ALMAMIŞSINIZ!

DERS ALMAMIŞSINIZ!

İnsanda her şeyden önce meslek aşkı akabinde iş ahlakı, onur ve gurur olmalı. Ekip içinde bulunuyorsan eğer o ekibin bireysel olarak bir parçası olsan da bütünü tamamlamak, ortaya çıkan eksikliklerini gidermek içinde daha çok çalışmalıdır.

Mükemmeliyeti yakalamak gerçekten zordur ama her ne durumda olursa olsun insan her zaman elinden gelenin en iyisini yapabilmelidir. Ortaya çıkan eksiklik, kusur, hata bir kişi tarafından yapılsa o kötü durum bir şekilde diğerlerinin çabasıyla bir şekilde giderilir.

Balıkesirspor’umuzda maalesef o kadar çok çürük elma var ki hangi birinin hatası giderilecek, sorunlar nasıl çözülecek gerçekten çok zor ve zaten çözülemediği için içerde, dışarda oynanan bütün müsabakalar kaybediliyor. O kadar alışkanlık haline gelmiş ki durum, aynı hatalar yapılmaya devam ediliyor ve teknik ekip buna çözüm üretmiyor, bakın açıkça üretemiyor demiyorum, inatla aynı kadroyla, aynı oyuncu değişiklikleriyle, aynı oyun taktiği anlayışıyla lakayt bir şekilde yaşamına devam ediyor.

Ya arkadaş hiç mi utanmanız yok? Hayatta her şey para değil, sırtınıza giydiğiniz formanın bir şanı, şerefi var, tribüne gelen taraftarın hayalleri, armaya, isime olan sevdası var.

Profesyonellik anlayışınız bu mu?

Pazar günü oynanan müsabaka da en rezil futbolunuzu oynadınız pek farkında değilsiniz herhalde, bir tane kaleye atılan şutunuz yok, taç atışını yapamıyorsunuz, köşe atışı, serbest vuruşları olumlu kullanamıyorsunuz. Maç boyunca hiçbir şey üretememişsiniz maçın uzatma dakikalarında maçı gerçekten mükemmele yakın yöneten hakeme serbest atışı çabuk yaptırmadığı için serzenişte bulunuyorsunuz.Kusura bakmayın artık sizlerin tutulur bir yanınız kalmadığı gibi savunulacak bir tarafınız da yok. Bu zamana kadar yaşananlardan gram ders almamışsınız, birlik, beraberlik yok, büyükler ağabeyliğini kullanmıyor, küçükler ağabeylerini saymıyor, teknik ekipte kafasına göre takılıyor.

Bizler yazar, çizer, sosyal medya yöneticisi olarak taraftara maça gelin, destek olun diye çağrıda bulunuyoruz artık bu çağrıyı yapacak halimiz, kabul görecek sözümüz, nazımızda kalmadı, sizler için her şey bitti, ne haliniz varsa görün diyesi geliyor insanında derdimiz Balıkesirspor olduğu için diyemiyoruz.

Balıkesirspor’a canından can veren, ter döken, kanını akıtan, canına dişine katıp savaşan nice futbolcular geldi geçti, hepsi güzel şekilde anılıyor, hak edenlere plaketler verildi, payeler düzüldü, tezahüratlar, nakaratlar söylendi, pelesenk oldu herkesin dilinde, ne güzel değil mi?

Sizlere ne yakışır ben diyemeyeceğim, artık kendinize ne yakıştırıyorsanız söyleyin durun.

Müsabaka bittikten sonra bizleri bilen, seven, sayan birçok taraftar insanın ağzından dökülenleri buraya yazmak istemiyorum ama genel olarak söylenen ağabey çağırma artık bizleri, bir daha Balkesin maçına gelmem ifadesidir.

Daha önce de yazdım insanlar zevk aldıkları şeylerin peşinden koşarlar valla bedava olsa da kimse artık müsabaka seyretmek için gelmeyecek tribünlere, geçen sene düşürdünüz bu sene de düşüreceksiniz Balıkesirspor’umuzu yazık, gerçekten yazık. Hocalar başta olmak üzere, devamlı olarak tercih edilen futbolcu tayfası yakışmıyorsunuz o şanlı formaya, armaya, kahrediyorsunuz insanları vesselam.

Sayın Balıkesirspor yönetimi ne yapın ne edin çözün bu transfer yasağını ve kimsenin gözünün yaşına bakmayın, herkesten hesap sorun, gereken neyse de yapın, yeter artık. Bu berbat durumu kaldıracak gücümüz kalmadı, Balıkesirspor her şekilde dip, bizlerde de sinir, stres tavan yaptı.

Kaynak : Cahit Ökdem

YORUM YAP