DOLAR 31,0533 % 0.14
EURO 33,6680 % -0.08
STERLIN 39,3898 % -0.06
FRANG 35,1998 % -0.05
ALTIN 2.031,04 % 0,70
BITCOIN 1.610.481 -0.943
Yayınlanma Tarihi :

“Balıkesir, Cumhurbaşkanını bekliyor”

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, 27 Mayıs Pazar günü Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Balıkesir’de ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Miting programı belli olan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 27 Mayıs Pazar günü Atatürk Stadyumu’nda saat 16:30’da Balıkesirlilerle buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting sonunda Kuva-yi Milliye Meydanı’nda vatandaşlarla birlikte iftar yapacak. Karşılama hazırlıklarının aralıksız sürdüğünü ifade eden Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Hemşerilerimizi Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini ve coşkusunu göstermek adına pazar günü Atatürk Stadyumu’nda birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.

“BALIKESİRLİLERİ CUMHURBAŞKANINI KARŞILAMAYA BEKLİYORUM”

Kuva-yi Milliye ateşinin yakıldığı Balıkesir’in, güçlü Türkiye’nin mimarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi bağrına basacağına inandığını kaydeden Demiraslan, “Mazlumların umudu olan, tüm iç ve dış baskıları rağmen dimdik duran Cumhurbaşkanımızın şehrimizi şereflendirecek olmaları tüm teşkilatlarımızda büyük heyecan meydana getirdi. Kendilerini ağırlamanın gururunu yaşayacağız. Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, halkıyla iç içe olan Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’e yakışır şekilde ağırlayıp buradan memnun bir şekilde uğurlayacağız” dedi.

“BALIKESİR LİDERİNİ DESTEKLEYECEKTİR”

Gelişen Türkiye’nin baş mimarı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine koşmaktan da gurur duyduklarının önemle altını çizen Hasan Demiraslan, “Balıkesir, Kuvayi Milliye şehridir. Tarihin her döneminde, zorluklara birlik ve beraberlik içerisinde bir duruş sergilemiştir. Bugüne baktığımızda Ortadoğu’nun da, Afrika’nın da Kafkaslar’ın da Filistin’deki gözü yaşlı kardeşlerimizin de gözü Türkiye’de. Kahraman bir ecdadın torunları olarak liderimizin kıymetini ve gönül coğrafyamızın bizden beklentisinin öneminin farkında olmamız gerektiğine inanıyorum” diye konuştu. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP