Yayınlanma Tarihi :

İYİ Parti Karesi Öksüz’le devam

İYİ Parti Karesi İlçe kongresinde kurucu ilçe Başkanı Özgür Öksüz, tek aday olarak girdiği seçimlerde başkanlığa seçildi.

İYİ Parti Karesi İlçe kongresinin Elit Asya Otel’de yapılan genel kurulunda Divan Başkanlığını İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok yaptı.

CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın ve partililerin de katıldığı genel kurulda konuşan İYİ Parti Karesi İlçe Başkanı Özgür Öksüz, “İyi bir Türkiye, iyi bir Balıkesir, iyi bir Karesi için çıktık bu yola. Ayrımcılığın ve ötekileştirmenin olmadığı bir toplum istiyorsak, parti devletine giden bir ülke değil, hukuk devleti, hukukun üstünlüğü istiyorsak, ekonomide kalkınma, adil paylaşım ve liyakatlı yönetilen bir kamu düzeni istiyorsak, cesurlar olarak biz hazırız ve iktidara geliyoruz” dedi.

“DEMOKRASİ TEHDİT ALTINDA”

Ülkede demokrasinin tehdit altında olduğunu kaydeden İYİ Parti Karesi İlçe Başkanı Öksüz, sözlerine şöyle devam etti: “Mevcut düzende iktidarın hukuku her şeyin üstündedir. Açıkça bunu yaşıyor ve görüyoruz. Hakça paylaşacağız, adil olacağız, adaleti sağlayacağız, mazlumun ve haklının yanında, zalimin karşısında olacağız. Farklılıklarımızı değil ortak yanlarımızı öne çıkaracağız. Zengin bir gelecek için, adil bir yaşam için, özgür bir toplum için, mutlu ve mesut insanlar için, iyi ve yeni bir siyasal hareketle, kucaklayıcı olduk ve olacağız. Başka çaremiz yok, iyi bir gelecek için başaracağız.

İYİ Parti Karesi teşkilatı olarak biz Balıkesir’de, Karesi’de iyi bir aile olduk, inşallah yerel seçimlerde de Karesi’nin tamamını iyi yapacağız. Karesi iyi olacak, Balıkesir iyi olacak, Türkiye iyi olacak.”

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU

Özgür Öksüz başkanlığındaki İYİ Parti Karesi İlçe yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Ahmet Olgun, Ahmet Özdemir, Alp Eren Altınok, Arif Özdemir, Aydın Kocakuşakoğlu, Ayşe Eldenk, Bahar Sözlevi, Beyhan Çekli, Birgül Kır Tınaztepe, Efkan Engin, Emel Ersoy, Engin Acar, Fatma Dede, Güngör Gülher, Haldun Koçyiğit, Hanife Bozacı, İlhan Tümen, Jale Akkaynak, Mehmet Recai Yıldırım, Melike Eren, Metin Temukan, Mustafa Hamak, Nafiz Kaçar, Necdet Şener, Ozan Kurtçuoğlu, Özlem Özada, Ramazan Başar, Rukiye Çevik, Selçuk Çıvgın, Semih Tunçlu, Tolga Mollahüseyinoğlu ve Zeki Demirkaya.

Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP