AHP için soyunma odası müjdesi

Yayınlanma Tarihi :

HABERCİ’nin ‘SkorOFF’ başlığıyla gündeme getirdiği Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’ndeki (AHP) çalışmayan skorboardlardan biri faaliyete geçerken, diğerinin arızasının giderilmesi için de çalışmalar sürüyor. Pazar günü tesislerde inceleme yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Balıkesir’i sporda da ‘Marka Şehir’ yapacaklarını söyledi.

Geçtiğimiz hafta Pazar Günü Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’nde incelemelerde bulunan ve HABERCİ Spor Yazarı İrfan Duroğlu’na konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, “Sizin haberinizden sonra üçüncü kez Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’ne geliyorum. 4 No’lu Saha’daki skorboardumuzun sorunu giderildi ve çalışmaya başladı. 1 No’lu Saha’daki skorboardumuzun arızasını gidermeye çalışıyoruz. En kısa sürede o da faaliyete geçecek” dedi.

Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’nin karşılaşma günlerinde ciddi bir yoğunluğa ev sahipliği yaptığını dile getiren Lokman Arıcıoğlu, “Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri, sporcu ve sporseverlerimizin yoğun ilgisiyle sportif aktivite merkezi oluyor. Ancak tesislerimizin oldukça fazla eksiği var. Burada ve diğer ilçelerdeki tesislerde öncelikli sorunluları belirleyerek, çözüm yoluna gideceğiz” dedi.

AHP’DE YENİ DÜZENLEME

Yaklaşık iki ay önce Balıkesir’de göreve başlayan Lokman Arıcıoğlu, “Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri 1 ve 2 No’lu sahaların yedek kulübelerini yeniden düzenleyerek, arada geçiş koridoru yapacağız. Uzun yıllar önce yapılan soyunma odalarını tekrar yapmak için proje hazırlıyoruz. Umarım kısa süre içerisinde uygulamaya geçeriz” dedi.

‘MARKA ŞEHİR’ VURGUSU

Balıkesir’in geniş bir coğrafyaya sahip olduğunu belirten Lokman Arıcıoğlu, “Balıkesir’in spor gündemi oldukça yoğun. Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı’mız şehrimize geldi. Kendisi, Balıkesir’e her türlü desteği vereceğini söyledi. Projelerimizi kendisine ileteceğiz. Burada ve diğer tesislerdeki eksik ve ihtiyaçlarımızı gidererek, Balıkesir’i sporda da ‘Marka Şehir’ yapmak için çalışacağız” dedi. İrfan DUROĞLU

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP