Balıkesirsporlu yöneticilerin temposu artıyor

Balıkesirspor Yönetim Kurulu, teknik adam Levent Eriş ile anlaşma sağladıktan sonra, rotasını iş planının diğer maddelerine çevirdi.

Yayınlanma Tarihi :
Balıkesirsporlu yöneticilerin temposu artıyor

Abdullah Bekki başkanlığındaki Balıkesirspor Yönetim Kurulu, şehirde birlik ve beraberliği pekiştirmek için yoğun mesai harcıyor. Bu süreçte hayata geçirilecek yeni projeler için de gün sayan kırmızı-beyazlı yöneticiler, iç transfer görüşmelerinde ilk imzayı da Asım Hamzaçebi’ye attırdı.

Yaklaşık bir ay önce gerçekleşen genel kurulun ardından çalışmalarına başlayan Balıkesirspor Yönetim Kurulu, teknik adam Levent Eriş ile anlaşma sağladıktan sonra, rotasını iş planının diğer maddelerine çevirdi.

Başkan Abdullah Bekki öncülüğündeki kulüp yöneticileri, Balıkesir’in önde gelen isimleri ile sık sık bir araya gelerek şehrin takım etrafında kenetlenmesini sağlamaya çalışıyor. Bu kapsamda çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek Balıkesirspor’a olan destekleri artırmayı hedefliyorlar.

Bu doğrultuda Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli ve Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık’ı ziyaret eden Balıkesirsporlu heyet, her iki başkanın da ilgisinden dolayı teşekkür etti. Sonrasında Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Yarış ve Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula’yı da ziyaret eden kırmızı-beyazlı yöneticiler, ev sahiplerine isimlerinin yazılı olduğu 10 numaralı forma hediye etti.

Balıkesirsporlu taraftarların kulübe olan bağlılığını daha da güçlendirmek adına taraftar ürünlerinin satışına yönelik yeni projeler de hayata geçirilmeye başlanıyor. Balıkesirspor, bu projelerle hem taraftarlarına daha geniş ürün yelpazesi sunmayı hem de kulübün ekonomik anlamda güçlenmesini amaçlıyor.

Kırmızı-beyazlı kulübün taraftar ürünlerinin satıldığı mağazayı ziyaret eden Abdullah Bekki ve Yönetim Kurulu Üyeleri, incelemelerde bulunduktan sonra alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

AVLU MÜJDESİ

Balıkesirspor’a daha yakışır bir mağaza hedeflediklerini belirten Bekki, “Store mağazamızın sadece maç günleri değil, hafta içerisinde de taraftarlarımızın ilgisini çektiği bir yer haline gelmesini istiyorum. Burayı ürün çeşitliliğini arttırarak yaşayan bir yer haline getirmeliyiz” şeklinde konuşurken, Avlu’da ikinci bir şube açma planları olduğunu vurgulayıp, bunu en kısa sürede hayata geçirmek istediklerini söyledi.

İLK İMZA HAMZAÇEBİ’DEN

Bu arada transfer çalışmalarını da ihmal etmeyen kırmızı-beyazlı kulüp, iç transferde ilk imzayı Asım Hamzaçebi’ye attırdı. TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu Birinci Transfer ve Tescil Dönemi’nin son dakikalarında Balıkesirspor’a transfer olan Asım Hamzaçebi, forma giydiği 22 lig maçında bin 722 dakika sahada kalırken, gole katkı sağlamadı.

Diğer taraftan, iç ve dış transfer görüşmelerini sürdüren Balıkesirspor yönetimi hem şehirle bütünleşme hem de saha içi başarıyı artırma hedefleri doğrultusunda kararlılıkla çalışmaya devam ediyor.

Kaynak : Harun Çağlar

YORUM YAP