Karesi, Samsun’u konuk ediyor

Yayınlanma Tarihi :

Karesispor, bugün oynanacak Türkiye Basketbol Ligi 32. hafta karşılaşmasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent’i konuk ediyor. Rakiplerine sürpriz şansı vermeyeceklerini belirten Karesispor Baş Antrenörü Gencer Baytimur, tek amaçlarının kazanmak olduğunu söyledi.

BAYTİMUR: SÜRPRİZE İZİN YOK

Karesispor’da hazırlıklar devam ederken açıklamalarda bulunan Baş Antrenör Gencer Baytimur, her oyuncunun sahada vereceği katkıyı önemsediğini belirterek “Oyuncularımız ellerinde ne var ne yok ortaya koyacaklar. Samsun BŞB Anakent takımı ligin son sırasında, bu maçta artık tüm güçlerini göstereceklerdir. Bizim de iyi bir konsantrasyonla sahada olup onların bir sürprize imza atmasına izin vermememiz gerekiyor. Tek amacımız var kazanmak, kazanıp taraftarlarımıza iyi bir hafta sonu yaşatmak istiyoruz” dedi.

ALİCAN GÜNEY: TARAFTARLARIMIZI MUTLU GÖNDERMEK İSTİYORUZ

Karesispor oyuncusu Alican Güney de Samsun BŞB Anakent takımının son sırada olmasının kimseyi aldatmaması gerektiğini belirterek, “Ligin son sırasındalar. Ama bu kimseyi aldatmasın çünkü ellerinden gelen her şeyi kendilerini gösterebilmek adına yapacaklardır. Bizde Samsun takımına iyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Kazanıp taraftarlarımızı evine mutlu bir şekilde göndermek istiyoruz” dedi.

BUGÜN SAAT 15.00’TE

Kurtdereli Spor Salonu’nda bugün oynanacak Karesispor-Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent karşılaşması saat 15.00’te başlayacak. Müsabakayı Ergin Sarı, Aydın Karaçam ve Tolga Edis hakem üçlüsü yönetecek. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP