Karesispor HABERCİ’de

Yayınlanma Tarihi :

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Karesisporlu yöneticiler, HABERCİ’yi ziyaret etti. Karesispor ve ligin son durumunun değerlendirildiği ziyaretin sonunda Karesispor Başkanı Ahmet Ayan, Haberci Gazetesi Genel Müdürü Orhan Köken’e 10 numaralı Karesispor forması hediye etti.

Karesisporlu yöneticilerin HABERCİ’ye yaptığı ziyarete Karesispor Başkanı Ahmet Ayan’ın yanı sıra yöneticiler Talha Esen, Özhan Yalın ve İshak Babaç katıldı.

Türkiye Basketbol Ligi’nde ilk sezonunu geçiren Karesispor’un kısa sürede önemli derecede yol aldığını dile getiren Karesispor Başkanı Ahmet Ayan, “Balıkesir’de azımsanmayacak sayıda basketbol seyircisi var. Maçlarımızı oynadığımız Kurtdereli Spor Salonu’nu hemen her karşılaşmada dolduruyoruz. Sporseverlerin gösterdiği ilgi ve alaka bizleri fazlasıyla memnun ediyor” dedi.

Bölgesel Lig ve 2. Lig’de elde edilen başarıların beklentileri yükselttiğini ifade eden Basketbol Şube Sorumlusu Talha Esen de “Sporseverleri kazanmaya alıştırdık. Şimdi maç kaybettiğimiz zaman yadırganabiliyor ama Karesispor, şu an Avrupa’nın yedinci önemli liginde mücadele ediyor. Türkiye Basketbol Ligi’nde yer alan bazı takımlarla aramızda ciddi bütçe farkları var” dedi.

Haberci Gazetesi Genel Müdürü Orhan Köken ise “Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması için spora yönelmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu doğrultuda Karesispor gibi şehrin tüm takımlarına, spor branşlarına ve sporcularına sayfalarımızda yer vermeye çalışıyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda Karesispor Başkanı Ahmet Ayan, Haberci Gazetesi Genel Müdürü Orhan Köken’e isminin yazılı olduğu 10 numaralı Karesispor forması hediye etti. İrfan DUROĞLU

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP