Ören-2 Etabı tamamlandı

2024 Bioderma Pro Beach Tour’un üçüncü ayağı olan Ören-2 Etabı, Balıkesir’in Ören Plajı’nda gerçekleştirilen heyecan dolu karşılaşmalarla sona erdi.

Yayınlanma Tarihi :
Ören-2 Etabı tamamlandı

2024 Bioderma Pro Beach Tour’un üçüncü ayağı olan Ören-2 Etabı, Balıkesir’in Ören Plajı’nda gerçekleştirilen heyecan dolu karşılaşmalarla sona erdi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen bu prestijli organizasyon, sporseverlere unutulmaz anlar yaşattı.

Üç gün süren turnuvada, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen plaj voleybolu sporcuları kıyasıya mücadele etti. Yüksek tempolu maçlar, izleyicilere adrenalin dolu anlar yaşatırken, oyuncuların sergilediği üstün performanslar büyük beğeni topladı.

Organizasyonun son gününde hem kadınlar hem de erkekler kategorilerinde oynanan final maçları büyük bir ilgiyle takip edildi. Kadınlar finalinde Yaren Sencel ve Merve Çelebi çifti, rakipleri Ceylin Sayar ve Su Şimdim’i yenerek şampiyonluğa ulaşırken, erkekler finalinde ise Yusuf Özdemir ve Batuhan Kuruçifti’nden oluşan Staff Coffee Company, Ahmet Can Tür ve Hasan Hüseyin Mermer’in yer aldığı Gain Spor Kompleks’i mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu.

2024 Bioderma Pro Beach Tour Ören-2 Etabı, sporcuların ödüllerini almasıyla sona ererken, Balıkesir Ören Plajı, bir sonraki organizasyonda ev sahipliği yapacağı misafirlerini beklemeye başladı.

Kaynak : Harun Çağlar

YORUM YAP