Ören Plajı’nda ikinci gün mücadelesi başladı

Yayınlanma Tarihi :
Ören Plajı’nda ikinci gün mücadelesi başladı

Dün oynanan müsabakalarla start alan 2024 Bioderma Pro Beach Tour’un üçüncü ayağı olan Balıkesir Ören-2 Etabı’nın ikinci gün karşılaşmaları büyük bir heyecanla başladı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen turnuva, daha önceki organizasyonlar gibi yoğun ilgi görüyor.

Ören Plajı, sıcak yaz günlerinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen voleybolseverlerle dolup taşıyor. Plaj voleybolunun yıldız isimleri, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatırken, çekişmeli maçlar nefes kesiyor. Turnuvanın ikinci gününde de kıyasıya rekabete devam eden takımlar, finale çıkabilmek için tüm güçlerini sahaya yansıtıyorlar.

Plaj voleybolu meraklılarına heyecan yaşatan ilk gün müsabakalarına sahne olan Balıkesir Ören-2 Etabı, 2024 Bioderma Pro Beach Tour’un unutulmaz duraklarından biri olmaya aday.

2024 Bioderma Pro Beach Tour Balıkesir Ören-2 Etabı’nın final karşılaşmaları ve ödül töreni, yarın gerçekleştirilecek. Sporseverler, bu heyecan dolu müsabakaları kaçırmamak için eşsiz Ören Plajı’nda yerlerini almaya devam ediyor.

Kaynak : Harun Çağlar

YORUM YAP