Yılın ilk günü sürüş etkinliği

Yayınlanma Tarihi :
Yılın ilk günü sürüş etkinliği

10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği üyeleri, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdikleri yılın ilk günü sürüş etkinliği (MADRUN) bu yıl da yapıldı. Ülkemizde One More Mile (OMM) Motosiklet Eğitim Derneği’nin başlattığı, ilk gün motosiklet sürüşü ritüelini her yıl binlerce motosiklet tutkunu gerçekleştiriyor.

10 yıldır şehrimizde bir çok faaliyete imza atan 10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği de bu ritüeli yılın ilk gününü motosiklet üzerinde üyeleri ile birlikte geçirebilmek için gerçekleştiriyor. 10Riders yaptığı duyuruları ile motosiklet tutkunlarını Saat 13:00 de Yay/Ada AVM de topladı.

Etkinliğe katılan herkese günün anısına motosikletlerine takmak için OMM tarafından gönderilen özel stickerlar dağıtıldı. Daha sonra Bandırma’ya yola çıkan motosiklet tutkunları sahilde hep birlikte çaylarını yudumladıktan sonra Balıkesir’e geri döndü.

10Riders Dernek Başkanı Özgür Candar, “MADRUN etkinliği, yılın ilk günü üyelerimiz ve motosiklet tutkunları ile bir araya gelerek motosiklet sürmek için iyi bir fırsat. Hava şartları ne olursa olsun her yıl mutlaka gerçekleştirdiğimiz bu sürüşte bu yıl şanslıydık aslında. Hava mükemmeldi ve harika bir etkinlik oldu. Bandırma’da ki üyelerimiz ile de bir araya geldik. Birlikte harika bir gün geçirdik. 2018 Balıkesir Motosiklet Kulübünün yılı olacak. Bu yıl, derneğimizin kuruluşunun onuncu yılı, bu sebeple onuncu yılımıza yakışan, üyelerimiz ve şehrimizin motosiklet tutkunları için mükemmel etkinlikler hazırlıyoruz. Bu etkinlik iyi bir başlangıç oldu” dedi. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR