Yayınlanma Tarihi :

Toyota Plaza Altan’a test sürüşüne gelin Toyota C-HR’yi indirimli alın

Toyota Plaza Altan’a test sürüşüne gelin Toyota C-HR’yi indirimli alın

Toyota Plaza Altan, Eylül ayı kampanyasında Türkiye’de üretilen ve tüm dünyada büyük beğeni ile karşılanan C-HR için özel bir sayfa açtı.

Balıkesir’de hizmet veren Toyota Plaza Altan’ın Eylül kampanyasında C-HR test sürüşü gerçekleştirip bu mükemmel otomobili satın almak isteyenler çok özel indirim fırsatından yararlanacak. Bu indirime ek olarak yüzde 0.99 faiz oranı ile 24 ay için 35 bin liralık krediden yararlanmak da mümkün olacak. Ayrıca farklı ödeme ve vade seçenekleri için Toyota Finans üye kuruluşları da her bütçeye özel seçenekler sunacak.

Toyota Plaza Altan’ın, geçtiğimiz ay Türkiye yollarına çıkan ve ÖTV teşviği ile dizel otomobillerin fiyat seviyesinde sunulan Auris Hybrid için Ağustos ayında başlattığı kampanya, Eylül’de de sürecek. ÖTV teşviği ve kampanya ile büyük indirim avantajı sunan Auris Hybrid’e, 24 ay için yüzde 0,90 faiz oranıyla 30 bin liralık kredi olanağı da sağlanacak.

TOYOTA FİNANS’TAN KİŞİYE ÖZEL ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

Toyota Finans’ın kişiye özel ödeme çözümleri sayesinde Toyota otomobil sahibi olmak artık çok daha kolaylaşacak. Toyota Finans sayesinde; Toyota müşterileri gelirlerine göre taksitleri belirleyebilecek, dilerlerse ara ödeme yapabilecek ve hatta belirli aylarda taksitlerini düşürebilecek.

Toyota Finans’ın sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetin yanında ayrıca diledikleri takdirde ödemelerine 2018 yılının Mart ayında başlayabilecek. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza Altan’da takas imkanı da bulunuyor. Alkan ENGİN

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP