Yayınlanma Tarihi :

Toyota Plaza Altan’dan 9 bin liralık indirim fırsatı

Toyota Plaza Altan’dan 9 bin liralık indirim fırsatı

Balıkesir’de hizmet veren Toyota Plaza Altan’ın Ekim ayı kampanyasında artan kurlara rağmen belirli versiyonlarında bir önceki ayın fiyatlarını sabit tutarken, 2017 model Corolla 1.6 benzinli, Hilux ve Yaris modellerinde fiyat indirimine gitti. 2017 model 1.6 benzinli Corolla, anahtar teslimde 9 bin liraya varan indirimle kampanyaya dahil olurken, 2017 model Yaris de Eylül ayına göre 2 bin liraya varan fiyat indirimleri gerçekleşti. Corolla’lar 65 bin 950 liradan, Yaris’ler ise 54 bin 950 liradan başlayan fiyatlarla Toyota Plaza Altan’da satışa sunuluyor.

Ekim kampanyasında; Türkiye’de üretilen 2017 model C-HR modelinde de 6 bin liraya varan indirim bulunuyor. Bunun yanında ayrıca Hilux 4×2 Adventure MT ve AT, 4×4 Adventure MT modelleri de 5 bin liralık indirimle Toyota Plaza Altan’da alıcılarını bekliyor.

Toyota C-HR’da indirime ek olarak yüzde 0,99 faiz oranı ile 24 ay için 35 bin liralık krediden yararlanmak da mümkün olurken, ÖTV teşviği avantajı sunan Auris Hybrid ve Auris TS Hybrid’e 24 ay için yüzde 0,90 faiz oranıyla 30 bin liralık kredi olanağı da sağlanacak. Corolla 50’nci yıl modelinde de 24 ay 20 bin liralık kredi kullanımında yüzde 0,99 faiz oranından Ekim ayında da Toyota Plaza Altan’dan yararlanılabilecek.

TOYOTA FİNANS’TAN KİŞİYE ÖZEL ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

Toyota Finans’ın kişiye özel ödeme çözümleri sayesinde Toyota otomobil sahibi olmak artık çok daha kolaylaşıyor. Yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Altan’ın Ekim kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2018 yılının Nisan ayında başlayabiliyor. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza Altan’da takas imkanı da bulunuyor. İmran YOLAÇ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP