DOLAR 31,3677 % 0.42
EURO 34,0595 % 0.51
STERLIN 39,7661 % 0.47
FRANG 35,5200 % 0.53
ALTIN 2.100,98 % 2,34
BITCOIN 1.951.430 0.813
Yayınlanma Tarihi :

Yeni Duster, Akkaş’da görücüye çıktı

Yeni Duster, hafta sonu Renault Bayii Akkaş Otomotiv’de test sürüşü ve tanıtım günleri ile otomobil severlerin beğenisine sunuldu. Akkaş Otomotiv Satış Müdürü Ali Onur Aydın, Yeni Duster‘in, 360 derece kamera, 4×4 bilgilendirme ve yokuş iniş desteği ve yenilenen yüzü ile Balıkesir ve Edremit’te otomobil severler ile buluştuğunu bildirdi.

YENİ DUSTER’I TEST EDİP YAKINDAN GÖRDÜLER

Renault bayii Akkaş Otomotiv, hafta sonu Balıkesir ve Edremit’te Renault’un yenilenen modeli Yeni Duster için test sürüşü ve tanıtım günleri düzenledi. Akkaş Otomotiv’in merkez ve Edremit şubelerinde düzenlenen tanıtım kokteyli ve test sürüş etkinliğinde Balıkesirliler Yeni Duster’ı yakından görüp test etti.

KALİTELİ, ÇEKİCİ VE GÜÇLÜ TASARIM

Yeni DaciaDuster’ın kaliteli, çekici ve güçlü tasarımı ile öne çıktığını belirten Akkaş Otomotiv Satış Müdürü Ali Onur Aydın, 360 derece kamera, 4×4 Bilgilendirme ve Yokuş İniş Desteği Sistemi, konforu ve 16” Cyclades Alüminyum Alaşımlı jantları ile Yeni Dacia Duster’ın öne çıktığını söyledi.

Aydın, “360 derece kamera ile sürücü, araç çevresindeki farklı alanları  görebiliyor. Off-road sürüşlerinde en zorlu yollarda dahi mükemmel bir görüş alanı sağlıyor. Bu sistem özellikle manevra anında aracın diğer tarafını gösterme özelliği ile önemli bir işleve sahip. Yokuş Kalkış Destek Sistemi ile yüzde 3’e eşit veya daha fazla oranda eğim algılandığında otomatik olarak devreye giriyor. Ayak fren pedalından çekildiğinde, en fazla 2 saniye boyunca aracın yokuşta durmasını sağlar. Yokuş İniş Destek Sistemi (HDC) özelliği, çakıl, kar veya çimen gibi düz olmayan, dengesiz veya kaygan eğimli alanlarda sürüşte özellikle yararlıdır. ABS ile birlikte, fren pedalına basıldığında tekerleklerin kilitlenmesini önlerken mükemmel bir stabilite garantisi veriyor. Böylece aracın kaymasını önlüyor” dedi. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP