Yayınlanma Tarihi :

Başkan Avcı, öğrencilerle buluştu

Başkan Avcı, öğrencilerle buluştu

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, okul ziyaretlerine devam ediyor. Burhan Erdayı İlkokulu öğrencileri ile sıcak diyalog içinde olan Başkan Avcı istekleri dinledi, çocukları da belediyeye davet etti.

Altıeylül’deki okulları ziyaret etmeye devam eden Belediye Başkanı Hasan Avcı, Burhan Erdayı İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi. Ders zili öncesi öğrencilerle sıraya girdi, İstiklal Marşı söyledi.

Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Avcı, internet ve bilgisayarlar sayesinde iletişimin kısa sürede gerçekleştiğini,ancak, bu ortamlarda çok fazla vakit kaybedilmemesini istedi.

Okurken çocukluğun unutulmamasını söyleyen Avcı öğrencilerden bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Öğrenciler de daha güzel bir şehir ve fakir ve yardıma muhtaçlar için sosyal yardım projeleri istedi.

Avcı, bu güzel istekler karşısında öğrencileri tebrik ederken, daha güzel bir şehir için büyük bir gayretle çalıştığını söyledi. Sözlerine şöyle devam etti: “Sizin isteklerinizi yerine getirmek için hep birlikte çalışacağız. Biz sadece kendimize bakmayacağız. ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ diyor Resûlullah Efendimiz. Onun için, aç, açıkta ve fakir olanlara sahip çıkacağız. Onlara sahip çıkarsak hep beraber mutlu insanlar oluruz. Biz rahatken onlar diğer tarafta çile çekerse, üşürse biz de rahat olamayız. Duyarlı düşünceniz için sizi tebrik ediyorum, derslerinizde başarılar diliyorum. Ve bir gün sizi de belediyemize bekliyorum” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Çelik’in katıldığı okul ziyareti, öğrencilerle İstiklal Marşı söylenmesinin ardından sona erdi. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP