Yayınlanma Tarihi :

Başkan Yılmaz, çat kapı kırsalda

Başkan Yılmaz, çat kapı kırsalda

Daha hızlı, kaliteli ve etkin hizmet üretmek amacıyla sık sık mahalleleri ziyaret ederek vatandaşları dinleyen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın, son durağı Kamçıllı Kırsal Mahallesi oldu.

Vatandaşların istek ve beklentileri doğrultusunda hizmet üretmek için sık sık mahalle ziyaretleri yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, son olarak Kamçıllı Kırsal Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallelilerin taleplerini dinleyerek sohbet eden Yılmaz, Karesi’nin yönetiminde ilçe sakinlerinin söz sahibi olması noktasında bu tür ziyaretleri önemsediklerini ifade etti.

Mahalle kültürüne önem verdiklerini söyleyen Yücel Yılmaz, “Yaptığımız köy konaklarımızla bu kültürü koruyarak geleceğe taşıyoruz” dedi.

“KARESİ’Yİ EL ELE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

Yerel yönetim anlayışlarının temelinde belediye ve vatandaş arasındaki mesafeyi olabildiğince kısaltmak olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, şunları söyledi: “Projelerin merkezine insanımızı alarak, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla çalışmalarımıza yön veriyoruz. Şehrimizi modern, sağlıklı ve yaşanabilir bir şekilde gelecek nesillere el birliği ile taşıyacağız. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsur hemşehrilerimizdir.” İmran YOLAÇ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP