Yayınlanma Tarihi :

Bi dolu medya güldürdü

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte sahneye çıkan TGRT Haber sunucusu Mehmet Aydın ile TRT FM Radyo DJ Hopdedik Ayhan’ın sunduğu ve unutulmaz canlı yayın kazalarını ile komik diyalogları sahneledikleri ‘Bi Dolu Medya’ gösterileri izleyenleri güldürdü.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan Mart ayı etkinlik takvimi tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak hafta sonunda Karesi Alışveriş Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte, televizyon haber spikeri Mehmet Aydın ve radyo DJ’i Hopdedik Ayhan’ın birlikte sundukları ‘Bi Dolu Medya’ geçmişten bugüne televizyonlarda yaşanan komik canlı yayın kazalarını, röportajlar sırasında yaşanan ilginç olayları eğlenceli bir dille anlatarak hem eğlendirdi hem de o günleri hatırlayanları geçmişe götürdü.

Sahne alan sunucular Mehmet Aydın ve Hopdedik Ayhan’ın sinevizyona yansıtıp üzerine esprili bir dille anlattığı canlı yayın kazaları vatandaşları güldürdü. Gösteri sırasında gönüllü tv muhabirliği ve radyo spikeri olmak isteyen kimi vatandaşlara birer sürpriz vardı. Şanslı bazı vatandaşlar, sahneye çıkarılarak sanki gerçekten canlı yayına bağlanmışlar gibi heyecan yaşatıldı. Gösterinin bitiminin ardından konuklara teşekkür eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dinçer Orkan, çiçek ve hediye takdim etti. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP