KARESİSPOR YENİ BİR ÇIKIŞ YAKALAMAK İSTİYOR

Yayınlanma Tarihi :
KARESİSPOR YENİ BİR ÇIKIŞ YAKALAMAK İSTİYOR

Türkiye Basketbol Ligi’nin 19. Haftasında Karesispor, evinde Ankara DSİ’yi konuk edecek. Son iki maçından mağlup ayrılmasına rağmen Play-Off potasındaki yerini koruyan Karesispor, Ankara DSİ’yi mağlup ederek yeniden çıkışa geçmek istiyor.

Karesispor’da Ankara DSİ maçının hazırlıkları devam ederken açıklamalarda bulunan Baş Antrenör Fahri Güler, ‘’Ligdeki rekabet giderek artmaya başladı. Oyuncularımızda antrenmanlarda çok gayretli ve istekli çalışıyor. Biz Karesispor olarak evimizde, seyircilerimizin önünde kendi basketbolumuzu oynayacağız. Rakibimiz bireysel olarak çok değerli oyunculardan oluşuyor. Bu bakımdan bizimde Kurtdereli Spor Salonunda iyi bir atmosfer oluşturmamız gerek. Bu hafta tüm Balıkesirli basketbolseverleri maça bekliyorum. Onlar bizi desteklediği zaman birlikte neleri başardığımızı biliyoruz’’ dedi.

Karesispor Başkanı Ahmet Ayan da maç öncesi açıklamalarda bulundu. Ayan, ‘’Son iki haftada istemediğimiz mağlubiyetler aldık. Ama artık onlar geride kaldı, önümüze bakmamız gerek. Ankara DSİ’yi mağlup ederek yeniden bir çıkış yakalamak istiyoruz. Teknik heyetimiz ve oyuncularımız gereken hazırlıkları yapıyor. Taraftarlarımızdan ben yine Kurtdereli Spor Salonunu doldurmalarını bekliyorum. Onlar tribüne geldiği zaman bizim oyuncularımız ekstra motive oluyorlar ve tüm enerjilerini sahaya veriyorlar. Seyircimize güzel bir basketbol izlettirerek sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz’’ dedi.

YARIN 16:30’DA

Karesispor-Ankara DSİ karşılaşması, yarın saat 16.30’da Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanacak.

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP