Yayınlanma Tarihi :

Bahçeli’ye hayırlı olsuna gittiler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl teşkilatı Ankara’ya çıkarma yaptı. İl Başkanı Suat Par ve ekibi MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, 18 Mart’ta yapılan kurultay sonrası hayırlı olsun dileklerini iletti.

MHP İl Başkanı Suat Par, “Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’e 18 Mart kurultayı sonrası hayırlı olsun ziyaretinde bulunup Balıkesir’in 2019 seçim hazırlıkları hakkında bilgiler verdik. ‘Önce Ülkem Sonra Partim’ düsturuyla yola çıkışı olan liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin 2019 seçimleri hakkında görüşlerini aldık” dedi.

İl Başkanı Par, ilçe başkanları ve Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye Türk Bayrağı ve hediye takdim etti.

Balıkesir ekibi daha sonra Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih Yalçın, Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Genel Muhasip Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sefer Aycan, Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Av. Halil Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı Av. Fethi Yıldız, Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı da makamlarında ziyaret ederek Türk Bayrağı ve hediye takdim etti, görüş alışverişinde bulundu. (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP